Wielce zasmuceni, pragniemy poinformować o nagłej śmierci Krystyny Krawczyk – wieloletniej członkini Koła Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Reja w Warszawie.

Jest to dla nas wielka strata osoby o wielkim sercu, empatii i wrażliwości na drugiego człowieka. Nikt tak jak Krysia nie martwił się o innych, o ich zdrowie, dobre samopoczucie i życiowe powodzenie. Zawsze znalazła czas by pomóc, znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji czy szukać dróg wyjaśnienia konfliktów. W Zarządzie Koła dokonywała rzeczy niemożliwych przy odszukiwaniu absolwentów Liceum Reja sprzed 50 lat. Była nauczycielem matematyki i do samego końca pracowała, pokazując swym uczniom, że nie ma rzeczy niemożliwych, a              matura z matematyki to nie koniec świata.
Nie zdążyła podzielić się ze szkolną młodzieżą z Reja swoją historią z czasów, gdy należała do drużyny harcerskiej, działającej na terenie naszego Liceum tzw. „błękitnej ósemki”.

Będzie nam Ciebie brakowało Krysiu!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 21.11 (poniedziałek) o godzinie 12.00 na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie i rozpoczną się mszą w drewnianym kościele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *