Dołącz do nas! Serdecznie zachęcamy wszystkich absolwentów XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie, do wstąpienia do Koła Wychowanków Szkoły.
Aby stać się członkiem Koła Wychowanków, należy pobrać deklarację członkowską, wypełnić ją i przynieść na najbliższe zebranie Zarządu, które odbywa się w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 18:00 w Sali Tradycji Szkoły (zachęcamy do uprzedniego kontaktu w celu potwierdzenia spotkania) lub wypełnić wniosek przez formularz internetowy znajdujący się poniżej.

Deklaracja online:

https://docs.google.com/forms/d/1g8agLjP3Z2_D3oiwGGBPHbopNBXoTntbxs_E0upVScM/viewform?edit_requested=true#responses

Deklaracja do pobrania:

Pobierz PDF »

9 komentarzy

  1. Nie to nie żadna tajemnica, strona nie jest jeszcze w pełni uzupełniona, postaramy się opublikować listę członków. W tym dziale ma być też deklaracja członkowska do pobrania

   olo
  1. Oczywiście! Nie odpuścimy żadnemu rocznikowi! Małgorzato, ale pomóżcie nam, zbierajcie się też sami, wymieniajcie się kontaktami, żebyśmy mogli z Waszą pomocą dotrzeć z informacją do jak największej ilości osób.

   olo
 1. Mam nadzieje, ze maturzysci 1965, w przyszlym roku, stawia sie uroczyscie na 50-lecie 🙂
  Niektorzy potrzebuja troche czasu… na dojazd.
  Pewnie nie potrafie poruszac sie po tej stronie, bo nie znalazlam tu zadnych inforamcji???

  Pozdrawiam,
  Anna Vacani rocznik 1965 🙂

  Anna Vacani
 2. Uroczystosc byla piekna. A nieformalna czesc uroczystosci byla przesympatyczna. Jest mi bardzo milo, ze moglam wziac udzial, w tym spotkaniu dwoch pokolen Rejakow – ajmlodszego rocznika i tego odrobinke starszego 🙂
  acze serdeczne pozdrowienia i do zobaczenia za rok,
  A.R.Vacani

  A.R.Vacani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *